Wynajem łódki bez patentu

Wynajem łódki bez patentu


Cennik

 • 1h – 100€
 • 2h 180
 • 3h – 260€

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Wynająć łódkę może każdy! Nie jest wymagany patent sternika.
 • Łódka może pomieścić maksymalnie 6 osób.
 • Łódka ma moc 15 KM.
SKU: boatrent Kategorie: ,

Opis

Wynajem łódki – bez patentu!

Chcesz być kapitanem samemu sobie, wziąć ster w dłonie i szusować po oceanie? Wynajem łódki bez patentu jest właśnie dla Ciebie!
Oferujemy łódkę z wbudowanym GPS-em , którą możecie sterować właśnie sami. To od Was zależy gdzie popłyniecie, trzymając się jedynie kilku zasad przekazanych na początku atrakcji przez instruktora. Maksymalny zasięg wgłąb oceanu to 4 km oraz minimalny 1 km od brzegu o ile nie cumujemy w miejscach i zatokach do tego wyznaczonych. Czas wynajęcia zależy od Was, ponieważ atrakcja dostępna jest na wynajem ilości godzin preferowanych przez klienta. Niewielka łódka mieści maksymalnie 6 osób, lecz by czuć się w pełni komfortowo, zalecamy wynająć ją dla 4-5 osób. Na pokładzie dostępne są kamizelki ratunkowe, które wcześniej zostaną Wam wskazane wraz z innymi potrzebnymi informacjami.

Łódka wypływa z portu Puerto Colon w Costa Adeje – jednej z najbardziej turystycznych miejscowości na południu Teneryfy. Najbliższymi miejscami które można zobaczyć jest wybrzeże Costa Adeje, La Caleta oraz El Puertito. Jeśli, będziecie mieć więcej czasu na zabawy na naszym jachcie, możecie zatrzymać się w jednej z zatok oraz wykąpać się w turkusowym oceanie, który oferują głębsze wody. Widoki, ktore będziecie mogli obserwować z oceanu zapierają dech w piersiach. Lazurowe wybrzeże Teneryfy wraz z górami na drugim planie oraz nawet przy dobrej widoczności będziecie mogli podziwiać wulkan El Teide. Jeśli lubisz prywatność i zawsze marzyłeś o wypłynieciu w ocean bez załogi, prowadząc samodzielnie łajbę, to ta atrakcja jest idealna dla Ciebie.

Teneryfa oferuje ogrom różnego typu rejsów, dzięki którym zobaczycie wieloryby! Nie zapomnijcie sprawdzić ich wszystkich. Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik
 • Krem do opalania
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Aparat fotograficzny

 

Uwagi dotyczące transportu

 • Atrakcja nie oferuje darmowego transportu
 • Wynajem łódki bez patentu realizowany jest w Puerto Colon w Costa Adeje
 • Dokładną lokalizację atrakcji wraz z mapką, dołączamy w e-mailu potwierdzającym zamówienie
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje port Puerto Colon w Costa Adeje. Z tego portu wypływa najwięcej rejsów widokowych na Teneryfie, także znajdziesz tutaj wszystkie sporty wodne dostępne w naszej ofercie. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, port ten będzie Twoim miejscem docelowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Wynajem łódki bez patentu”

You've just added this product to the cart: