Skutery Wodne 1 h

Skutery Wodne 1 h


Cennik

 • 90,00€ – kierowca
 • 20,00€ – pasażer

Czas trwania

 • 1 godzina

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 i 4 osób!
 • Dzieci także mogą zasuwać na skuterach! Minimalny wiek kierowcy to 16 lat – wymagana zgoda opiekuna.
 • Pasażer przy odpowiednim wzroście może mieć zaledwie 10 lat.
 • Skuter wodny są dwuosobowe. Liczba pasażerów nie może przekraczać liczby kierowców.

Opis

Skutery Wodne na Teneryfie – rajd 1 h

Skutery Wodne na Teneryfie to wprost raj dla fanów sportów wodnych i doskonała szansa na trochę szaleństwa. Z atrakcji możemy skorzystać zarówno w pojedynkę, w parze jak i w grupie. Bez najmniejszej wątpliwości możemy Was zapewnić, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Przede wszystkim, wycieczka jest bezpieczna, nad czym szczególnie czuwa wykwalifikowany instruktor. W zależności od organizatora, przewodnik nawiguje Waszą grupę ze skutera wodnego lub motorówki. Obowiązkowo, każdy uczestnik wycieczki otrzymuje kamizelkę ratunkową. W chłodniejsze dni zostaniecie wyposażeni w specjalny strój z pianki neoprenowej, który ochroni Was przed niższą temperaturą wody. Konieczne jest zabranie ze sobą stroju kąpielowego.

Warto dodać, że do kierowania skuterem wodnym nie jest konieczne żadne uprawnienie, ani wcześniejsze doświadczenie. Obsługa tego pojazdu nie jest skomplikowana i nie wymaga specjalnych umiejętności. Należy zwrócić jednak uwagę, iż minimalny wiek kierowcy to ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna, zaś pasażer musi mieć co najmniej 10 lat. Prędkość jaką osiągają skutery wodne to nawet do 70 km/h.

Rajd 1 godzina

Opcja wypożyczenia skuterów wodnych na jedną godzinę daje możliwość podzielenia czasu wycieczki pomiędzy dwóch kierowców. Dzięki temu, każdy uczestnik będzie miał 30 minut na sprawdzenie swoich sił za sterami skutera wodnego. Niewątpliwie, jest to optymalna opcja, która daje posmakować adrenaliny i świetnej zabawy. Standardowo będziecie mogli podziwiać przepiękne widoki na ocean, góry, całe wybrzeże i sąsiadujące z Teneryfą wyspy. Dotrzemy do sekretnej plaży hipisów, oraz do cudownej zatoki, w której będziecie mieli czas na krótką kąpiel lub nurkowanie.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Także rajd na skuterach czterdziestominutowy oraz dwugodzinny.

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik
 • Krem do opalania

 

Uwagi dotyczące transportu

 • Atrakcja nie oferuje darmowego transportu
 • Skutery wodne wyruszają z Puerto Colon w Costa Adeje
 • Dokładną lokalizację atrakcji wraz z mapką, dołączamy w e-mailu potwierdzającym zamówienie
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje port Puerto Colon w Costa Adeje. W porcie tym znajdziesz wszystkie sporty wodne dostępne w naszej ofercie. Także z tego portu wypływa najwięcej rejsów widokowych na Teneryfie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Skutery Wodne 1 h”

You've just added this product to the cart: