Paralotnia 800 m n.p.m.

Paralotnia 800 m n.p.m.


Cennik

 • 90,00€ – za osobę

Czas trwania

 • około 20 minut w powietrzu

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 oraz 4 osób!
 • Skok z wysokości 800 m n.p.m.
 • Cała wycieczka trwa około 2 godziny licząc z transportem z hotelu oraz przygotowaniem do lotu.
 • Minimalny wiek uczestnika atrakcji to 10 lat. Za zgodą opiekuna.
 • Przebieg atrakcji jest zależny od warunków pogodowych.
SKU: para90 Kategorie: ,

Opis

Paralotnia na Teneryfie – Paragliding 800 m n.p.m.

Jeśli już zakochaliście się w Teneryfie z lądu, to najwyższy czas wzbić się w powietrze i podziwiać te niesamowite widoki z lotu ptaka. Paralotnia na Teneryfie, dostarczy Wam niepowtarzalnych wrażeń ze względu na malowniczy krajobraz i dawkę adrenaliny w jednym. Do zobaczenia mamy,  majestatyczne góry oraz rozmaite ich formy, wspaniałe ukształtowanie terenu i wybrzeże oceanu z piękną turkusową wodą. Tętniąca życiem turystyczna okolica, w moment zamienia się w fantastyczną makietę.  Przy pięknej pogodzie, zobaczysz również sąsiadujące z Teneryfą wyspy, a promienie słońca jeszcze upiększą niezapomniany krajobraz. Lot paralotnią to również, doskonały prezent dla bliskiej Wam osoby.

Nasz lot rozpoczyna się w miejscowości Taucho w Adeje, z punktu znajdującego się na wysokości 800 m n.p.m. Poczuj się jak ptak i doznaj uczucia pełni wolności. Przed Wami, możliwość zrealizowania tego marzenia w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, czyli oczywiście na Teneryfie. Lot z paralotnią to wspaniała atrakcja i niezapomniane przeżycie, które zapamiętacie na bardzo długo. W ciągu 20 minut lotu będziesz miał wystarczająco dużo czasu, by nacieszyć się tą wspaniałą chwilą. Poczujesz jednocześnie przypływ adrenaliny oraz pełnię relaksu. Lot paralotnią to doskonała okazja do zregenerowania i oczyszczenia myśli.

Wszyscy nasi piloci posiadają wieloletnie doświadczenie w lotach na Teneryfie.  Wielu z nich to europejscy mistrzowie w paralotniarstwie. Ich zadaniem jest przede wszystkim zadbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort,  ale nie zapominają również o przyjemnej i wesołej atmosferze. Oczywiście, dostępni są dla Was, również polscy paralotniarze!

Chcesz uwiecznić ten moment? Na naszej stronie możesz dokupić opcję z GoPro, nasz instruktor podczas lotu, będzie upamiętniał chwile, robiąc zdjęcia i kręcąc video, a to wszystko dostaniesz później na karcie pamięci w formie relacji z atrakcji!

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Zalecamy zabrać

 • Wygodne zamknięte buty
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Krem do opalania w sezonie letnim
 • Długi rękaw oraz spodnie na sezon zimowy

 

Oferujemy darmowy transport z

 • Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 • Playa de San Juan, Alcalá, Puerto de Santiago
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje centrum handlowe Tu Trébol Adeje, na którym odbywają się zbiórki wszystkich paralotniarzy na Teneryfie. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem docelowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Paralotnia 800 m n.p.m.”

You've just added this product to the cart: