Paralotnia 2200 m n.p.m.

Paralotnia 2200 m n.p.m.


Cennik

 • 160,00€ – za osobę

Czas trwania

 • około 50 minut w powietrzu

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 oraz 4 osób!
 • Skok z wysokości 2200 m n.p.m.
 • Cała wycieczka trwa około 4 godziny licząc z transportem z hotelu oraz przygotowaniem do lotu.
 • Minimalny wiek uczestnika atrakcji to 10 lat. Za zgodą opiekuna.
 • Przebieg atrakcji jest zależny od warunków pogodowych.
SKU: para160 Kategoria:

Opis

Paralotnia na Teneryfie – Paragliding 2200 m n.p.m.

Jeśli już zakochaliście się w Teneryfie z lądu, to najwyższy czas wzbić się w powietrze i podziwiać te niesamowite widoki z lotu ptaka. Paralotnia na Teneryfie, dostarczy Wam niepowtarzalnych wrażeń ze względu na malowniczy krajobraz i dawkę adrenaliny w jednym. Do zobaczenia mamy,  majestatyczne góry oraz rozmaite ich formy, wspaniałe ukształtowanie terenu i wybrzeże oceanu z piękną turkusową wodą. Tętniąca życiem turystyczna okolica, w moment zamienia się w fantastyczną makietę.  Przy pięknej pogodzie, zobaczysz również sąsiadujące z Teneryfą wyspy, a promienie słońca jeszcze upiększą niezapomniany krajobraz. Lot paralotnią to również, doskonały prezent dla bliskiej Wam osoby.

Ten lot to prawdziwa, szalona 45-minutowa przygoda, a to dlatego że rozpoczyna się ze wzgórza znajdującego się, aż na wysokości 2200 m n.p.m. – Montaña Izaña. Poczuj się jak ptak i doznaj uczucia pełni wolności. W ciągu niecałej godziny lotu, będziesz miał dużo czasu, by nacieszyć się tą wspaniałą chwilą. Przed Wami, możliwość zrealizowania tego marzenia w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, czyli oczywiście na Teneryfie. Lot z paralotnią to wspaniała atrakcja i niezapomniane przeżycie, które zapamiętacie na bardzo długo. Poczujesz jednocześnie przypływ adrenaliny oraz pełnię relaksu. Ta przygoda to doskonała okazja do zregenerowania i oczyszczenia myśli.

Wszyscy nasi piloci posiadają wieloletnie doświadczenie w lotach na Teneryfie.  Wielu z nich to europejscy mistrzowie w paralotniarstwie. Ich zadaniem jest przede wszystkim zadbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort,  ale nie zapominają również o przyjemnej i wesołej atmosferze. Oczywiście, dostępni są dla Was, również polscy paralotniarze!

Chcesz uwiecznić ten moment? Nasz pilot podczas lotu, będzie upamiętniał te chwile, robiąc zdjęcia i kręcąc wideo kamerą typu GoPro. To wszystko będziesz mógł dostać po wylądowaniu – na karcie pamięci za nie wielką opłatą!

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Zalecamy zabrać

 • Wygodne, zamknięte buty
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Krem do opalania

 

Oferujemy darmowy transport z

 • całej Teneryfy
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Paralotnia 2200 m n.p.m.”

You've just added this product to the cart: